جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ | Friday, 5 June, 2020
تاریخ : ۱۳۹۹/۰۳/۱۶ - 13:46 چاپ این مطلب

صبح امروز دوشنبه ۱۰ دی ماه جلسه شوراها و دهیاران بخش بستان در محل بخشداری بستان برگزار گردید و آخرین وضعیت روستاها و مشکلات مختلف آن ها مطرح و مورد بحث و بررسی گرفت. به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، حبیب عفری، سرپرست بخشداری بستان در جلسه شوراها و دهیاران بخش بستان  که صبح امروز […]

صبح امروز دوشنبه ۱۰ دی ماه جلسه شوراها و دهیاران بخش بستان در محل بخشداری بستان برگزار گردید و آخرین وضعیت روستاها و مشکلات مختلف آن ها مطرح و مورد بحث و بررسی گرفت.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، حبیب عفری، سرپرست بخشداری بستان در جلسه شوراها و دهیاران بخش بستان  که صبح امروز دوشنبه ۱۰ دی ماه در محل بخشداری بستان برگزار شد، با بیان اینکه بخش بستان در تمام ابعاد عقب مانده است بر مطالبه گر بودن مسولان این بخش تاکید کرد و خواستار تعریف پروژه های جدید و پیگیری آن ها جهت جذب اعتبار و عملیاتی کردن آن ها شد.

وی به بهسازی ۸ روستا از روستاهای این بخش با استفاده از اعتبارات نفت اشاره کرد و بیان داشت: از پیگیری های نماینده مردم دشت آزادگان و هویزه در این زمینه تشکر می کنم.

عفری با بیان اینکه اعضای شوراهای اسلامی و دهیاران بخش بستان باید در کنار مردم روستا باشند و مشکلات آن ها را درک و پیگیری کنند، تصریح کرد: شورا و دهیار باید از داشت ها و امکانات روستا به منظور انجام فعالیت های مختلف عمرانی و فرهنگی بهره گیرد.

IMG_7315.jpg
IMG_7321.jpg
IMG_7323.jpg

www.mahdi-torfi.ir

توسعه و راه اندازی : عصر دیجیتال
© 2013 کلیه حقوق مادی و معنوی برای مهدي طرفي منيشدي /شهر بستان/البسیتین محفوظ میباشد.