سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹ | Tuesday, 14 July, 2020
تاریخ : ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - 10:42 چاپ این مطلب

استاندار خوزستان گفت: وزارت نفت تعهد تامین هفت هزار تن قیر برای کمک به پیشبرد پروژه ها را داده است و علاوه بر این امر در زمینه برخی پروژه ها نیز این حمایت را تقبل نموده است. به گزارش روابط عمومی استانداری خوزستان روز جمعه ۲۱ تیرماه استاندار خوزستان همراه با فرمانده سپاه ولی عصر […]

استاندار خوزستان گفت: وزارت نفت تعهد تامین هفت هزار تن قیر برای کمک به پیشبرد پروژه ها را داده است و علاوه بر این امر در زمینه برخی پروژه ها نیز این حمایت را تقبل نموده است.

به گزارش روابط عمومی استانداری خوزستان روز جمعه ۲۱ تیرماه استاندار خوزستان همراه با فرمانده سپاه ولی عصر (عج) خوزستان، معاون عمرانی استانداری، مدیرکل انتظامی و مرزی استانداری، فرماندار دشت آزادگان، مدیرکل راه و شهرسازی استان، مدیرکل راهداری استان و جمعی از مسئولان از روند پیشرفت پروژه های جاده ای در دست انجام در مسیرهای منتهی به مرز چذابه بازدید میدانی کرد.

پس از این بازدید نشست استانی ستاد اربعین حسینی با هدف جمع بندی و تصمیم گیری در خصوص وضعیت این پروژه ها در پایانه مرزی چذابه برگزار شد و پیمانکاران مجری پروژه ها و مسئولان مربوطه به بیان مشکلات و خواسته های خود پرداختند و راهکارهای مختلف برای پیشرفت پروژه ها و پرداخت مطالبات پیمانکاران مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

غلامرضا شریعتی در پایان این نشست در خصوص این پروژه ها گفت: این پروژه ها علاوه بر تاثیر در تجارت و صادرات کشور مسیر تردد زائران اربعین حسینی ست و زیرساخت های آن باید بهبود یابد چرا که به نوعی هم آثار مادی و هم ابعاد معنوی دارد.

استاندار خوزستان افزود: خدمت به ائمه هدی (ع) مایه افتخار برای ماست و توفیقی برای ما محسوب می‌شود و جلب رضایت و ایجاد رفاه برای زائران موجب رضایت خداوند است و نتیجه آن هم خیر و برکت برای ماست.

شریعتی تاکید کرد: راه سازی و راهداری اقدامات لازم را برای ساماندهی مسیرهای منتهی به مرز چذابه انجام دهند و بر اساس چهارچوب زمانی و برنامه ریزی مشخص پروژه ها را به سرانجام برسانند.

استاندار خوزستان ادامه داد: همچنین در سایر زیرساخت ها از جمله در خصوص پارکینگ ها نظم بهتری داده شود.

شریعتی تصریح کرد: همچنین وزارت نفت تعهد تامین هفت هزار تن قیر برای کمک به پیشبرد پروژه ها را داده است و علاوه بر این امر در زمینه برخی پروژه ها نیز این حمایت را تقبل نموده است.

استاندار خوزستان خاطرنشان کرد: خوشبختانه پیمانکاران پروژه ها فعال هستند و بر تسریع کارها تاکید داریم تا جاده های تردد زائران به طور کامل ساماندهی شود.

رئیس ستاد اربعین حسینی اظهار داشت: خوشبختانه با بهبود زیرساخت ها در سه سال اخیر زمینه ایجاد رونق و اشتغال در منطقه در حال فراهم شدن است.

وی گفت: تلاش می‌کنیم با توجه به برگزاری سالانه رویداد بزرگ اربعین حسینی در چهارچوب قانون به شورا و شهرداری بستان کمک نماییم.

استاندار خوزستان یادآور شد: خدمات شایانی در منطقه در بخش های مختلف انجام شده با این حال باید ظرفیت های موجود بیش از گذشته به نتیجه های مثمرثمر برسد.

سخنان سید موسی موسوی عضو شورای اسلامی شهر بستان در جلسه ستاد اربعین با حضور استاندار خوزستان

استاندار خوزستان گزارش می داهد

1_IMG_0384-Copy.jpg
2_IMG_0424-Copy.jpg
IMG_0347-Copy.jpg
IMG_0422-Copy.jpg
IMG_9701.jpg
IMG_9710.jpg
IMG_9714.jpg
IMG_9718.jpg
IMG_9719.jpg
IMG_9724.jpg
IMG_9725.jpg
IMG_9728.jpg
IMG_9735.jpg
IMG_9738.jpg
IMG_9739.jpg
IMG_9748.jpg

www.mahdi-torfi.ir

توسعه و راه اندازی : عصر دیجیتال
© 2013 کلیه حقوق مادی و معنوی برای مهدي طرفي منيشدي /شهر بستان/البسیتین محفوظ میباشد.