چهارشنبه ۸ آذر ۱۴۰۲ | Wednesday, 29 November, 2023
تاریخ : ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - 0:12 چاپ این مطلب

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری دشت آزادگان صبح امروز (جمعه ۱۶ تیرماه) دکتر شریعتی استاندار خوزستان بهمراه هیئتی و با حضور سعیدی نیا فرماندار دشت آزادگان از جاده های مواصلاتی سوسنگرد- بستان، بستان – چذابه و بستان – عبدالخان بازدید و از نزدیک در روند اجرای عملیاتی بهسازی و تعریض این جادها قرار گرفت. در […]

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری دشت آزادگان صبح امروز (جمعه ۱۶ تیرماه) دکتر شریعتی استاندار خوزستان بهمراه هیئتی و با حضور سعیدی نیا فرماندار دشت آزادگان از جاده های مواصلاتی سوسنگرد- بستان، بستان - چذابه و بستان - عبدالخان بازدید و از نزدیک در روند اجرای عملیاتی بهسازی و تعریض این جادها قرار گرفت.

در این بازدید دکتر شریعتی با اشاره به اینکه سیاست عمومی دولت، بهره‌برداری از پروژه‌ها در مدت زمان کوتاه برای بهره‌مندی مردم است، یادآور شد: به هر میزان کمک کنیم که زمان اجرای پروژه‌ها کوتاه‌تر شود قطعاً رضایتمندی مردم از شیرینی اجرای آن بیشتر خواهد بود.

استاندار خوزستان به وضعیت زیرساخت ها و ضرورت رفع مشکلات این بخش اشاره کرد و اذعان داشت: از مواردی که در بخش زیرساخت ها باید به صورت جدی پیگیری شود، جاده بستان تا چذابه است که اداره کل راه و شهرسازی استان باید چهارخطه کردن آن را تا اربعین حسینی ۹۶ به پایان برساند.

www.mahdi-torfi.ir

توسعه و راه اندازی : عصر دیجیتال
© 2013 کلیه حقوق مادی و معنوی برای مهدي طرفي منيشدي /شهر بستان/البسیتین محفوظ میباشد.